دیجی پیکو جهت رفاه بیشتر مشتریان عزیز شیوه های پرداخت گوناگونی را درنظر گرفته است. جهت آگاهی بیشتر از شیوه های پرداخت سایت، اطلاعات زیر را مطالعه کنید.

پرداخت درب منزل

در این روش که بیشتر جهت سفارش کالا و خرید از بخش سوپرمارکت فروشگاه میباشد ، پرداخت به صورت نقدی یا دستگاه های کارتخوان در زمان دریافت کالا توسط مشتری صورت میگیرد .

پرداخت آنلاین از طریق سایت

پرداخت آنلاین از طریق سایت یا به صورت کامل صورت می گیرد، یا مبلغی به عنوان بیعانه پرداخت می شود.

بهترین و سریع ترین روش همان پرداخت آنلاین از طریق سایت است. در این نوع پرداخت همزمان با سفارش دادن محصول، وجه آن را نیز پرداخت خواهید کرد. البته در برخی از کالاها با هزینه ی بالا همچون لوازم خانگی ، ۲۰% قیمت کالا را به عنوان بیعانه پرداخت خواهید کرد و مابقی، درب منزل در هنگام تحویل پرداخت می شود. کارشناسان سایت مسئول تعیین پرداخت کامل یا بیعانه برای یک کالا هستند و مشتری خود قادر نخواهد بود روش پرداخت بیعانه یا کل مبلغ را تعیین کند. پرداخت موفق به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از ثبت سفارش ایمیلی که حاوی مشخصات سفارش است، برای مشتری فرستاده خواهد شد. بنابراین بعد از پرداخت اینترنتی از طریق سایت و سفارش موفق، نیازی به اطلاع دادن پرداخت و سفارش نیست. در این حالت، سفارش به صورت خودکار ثبت شده و توسط تیم پشتیبانی وارد مرحله آماده سازی و ارسال می شود.

برای پرداخت اینترنتی شما به موارد زیر نیاز خواهید داشت:

شماره کارت: شماره ۱۶ رقمی که بر روی کارت عابر بانک شما وجود دارد.
رمز دوم(رمز دوم پویا) کارت: رمز دوم با رمز اول شما متفاوت است. رمز دوم رمزی است که برای پرداخت اینترنتی از آن استفاده می شود و لازم است قبلا آن را فعال کرده باشید. برای فعال کردن رمز دوم خود کافی است به دستگاه خودپرداز یکی از شعبه های بانک صادر کننده کارت تان مراجعه کنید، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. در بخش رمز دوم یا همان رمز اینترنتی، رمز دوم را برای کارت فعال کنید. اما برای فعال سازی رمز دوم پویا باید به یکی از شعب بانک مورد نظر خود مراجعه کنید یا از سایر راه هایی که بانک به شما پیشنهاد می دهد آن را فعال کنید.
CVV2: یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج می شود و کاربردش به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی است.
تاریخ انقضا: تاریخ انقضا کارت بانکی بر روی کارت موجود است.
دیجی پیکو پیشنهاد می کند، تمامی سفارشات و پرداخت های خود را از طریق سایت انجام دهید. اما اگر تحت هر شرایطی قادر به انجام این کار نبودید، روش های زیر نیز برای پرداخت در نظر گرفته شده است.

انتقال کارت به کارت

در روش پرداخت کارت به کارت، مشتری ابتدا باید محصول مورد نظر خود را با دقت انتخاب کند. در مرحله بعد از طریق راه های ارتباطی معتبر وب سایت، با دیجی پیکو تماس بگیرد تا از هزینه محصول و ارسال کالا آگاهی پیدا کنید. مشتری بعد از آگاهی از هزینه کل سفارش، اگر مایل به خرید باشد، وجه مورد نظر دیجی پیکو برای آن سفارش را به شماره کارتی که از دیجی پیکو دریافت کرده است، انتقال می دهد و رسید آن را از راه های ارتباطی معتبر برای دیجی پیکو ارسال می کند. بخش مالی دیجی پیکو صحت انتقال را بررسی کرده و در صورت تایید، سفارش را برای شما ثبت می کند و فاکتور آن را برای شما می فرستد. در نهایت کالای مورد نظر شما وارد مرحله آماده سازی و ارسال می شود.

پرداخت از طریق شماره حساب یا شماره شبا

در این موارد نیز همانند موارد بالا باید تمام مراحل گفته شده را طی کنید. تنها تفاوت این است که به جای کارت به کارت، شما مبلغ را به شماره حساب دیجی پیکو واریز می کنید یا از طریق شماره شبا اقدام به پرداخت می کنید.